Tarkett ID Inspiration 40

Vytváří jedinečné interiéry
Popis produktu

iD Selection 40 luxusní vinylová podlaha vám pomůže vytvořit kreativní a všestranně jedinečné interiéry v pečlivě vybrané škále 30 barev a vzorů dřeva a dlažby.
Profesionální kvalita pro domácí zátěž a lehký provoz komerčních prostor.
iD Selection 40 jsou vysoce kvalitní a pohodlné podlahy. Jejich designová pružnost a trvanlivost je skvělou volbou pro domácí dekoraci i pro dekoraci komerčních interiérů s lehkým provozem počínaje hotely, přes kanceláře, obchody a sklady až po domovy seniorů.
Dlouhodobé řešení
S úrovní těkavých organických látek (VOC emissions) pod měřitelnou hranicí, přispívá iD Selection 40 k optimální kvalitě vnitřního ovzduší. Je vyroben za použítí maximálního množství přírodních a recyklovaných látek, které mohou být znovu 100% recyklovány na konci své životnosti, a navíc potřebuje mnohem méně prostředků na samotné čištění.
EVROPSKÝ DESIGN & NĚMECKÁ VÝROBA
Selection 40 je kreativní kolekce navržená naším návrhářským týmem v Evropě podle nejnovějších trendů. Výroba probíhá v Německu – v zemi, která patří mezi nejlepší ve své třídě průmyslové odbornosti. To zaručuje vysokou kvalitu, dlouhou životnost podlahy, aktivní distribuci a vynikající služby zákazníkům.

  • Odolná podlaha pro domácí i polokomerční využití v 30 trendových vzorech inspirovaných autentickými materiály.
  • Pod nohama klid a teplo Ticho a teplo pod nohama.
  • Vytvrzený povrch TopClean XP Pur – Pro snadné čištění a údržbu. TopClean XP PUR-zpevněný povrch pro snadné čištění a údržbu
O výrobci

S více než 130 lety zkušeností a působením ve stovce zemí světa je společnost Tarkett světovou jedničkou v tvorbě podlahových řešení pro domácí i profesionální prostředí.  

Vytváření dokonalého zážitku z chůze po podlaze

Naše podlahy představují velmi reální příspěvek ke zlepšování kvality života každého, kdo žije, pracuje nebo se baví ve volném čase tam, kde jsou instalovány.

Naše podlahy inspirují, motivují a poskytují pohodlí, pohodu, bezpečnost a sebedůvěru společně  s kombinací praktických, smyslových a ekologických výhod – od snadné instalace a trvanlivých povrchů až po rozmanité barvy a vzory, bezpečnost a udržitelnost výroby.

Praktické výhody

Všechny naše podlahy se snadno instalují a jsou opatřeny unikátní povrchovou úpravou,díky které se snadno čistí a ošetřují a vydrží déle v dobrém stavu.

Smyslové výhody

Naše podlahy staví na první místo kvalitu života, kterou zlepšují širokou škálou barev, vzorů, příjemným pocitem pro nohy i vynikající akustickou izolací.   Představují ideální způsob, jak dát vašemu interiéru dotek vaší osobnosti.

Ekologické výhody

Neustále zlepšujeme náš vztah k životnímu prostředí.  Recyklujeme a opakovaně používáme co nejvíce materiálů a navrhujeme podlahy, které jsou bezpečné a přispívají k lepší kvalitě vzduchu v interiéru.

A díky našim jedinečným povrchovým úpravám spotřebují naše podlahy méně vody na umývání, a tím přispívají k zachování přírodních zdrojů.

Nejdůležitější čísla

  • Kolem 8600 zaměstnanců na celém světě
  • 28 výrobních závodů
  • 30 prodejních a marketingových společností
  • Prodeje ve více než 100 zemích
  • Každý den prodáme víc než 1 milion m2 podlahoviny