Tarkett ID Essential 30

Řešení v luxusních vinylových dílcích
Popis produktu

Řešení v luxusních vinylových dílcích představuje dokonalou zkušenost s designem v bytech a ve veřejných prostorech s mírnou zátěží.
Nová kolekce I.D. Essential 30 firmy Tarkett, je kompaktní heterogenní vinylová podlahovina ve čtvercích a lamelách, která patří do kategorie luxusních vinylových dílců.

Vytváření správného dojmu

Tato klasická kolekce je perfektní způsob, jak použít Vaši osobnost a kreativní schopnosti pro změnu Vašeho běžného bydlení v opravdovou zónu komfortu.
I.D. Essential 30 je rovněž ideální pro použití v lehkém provozu v obchodech, hotelech nebo domovech pro seniory, kde potřebujete podlahu, která hraje aktivní ale přitom decentní roli.

Kolekce I.D. Essential Wood nabízí autentickou a osobitou úpravu lamel, od světlé a decentní po teplou a exotickou.
Zatímco kolekce I.D. Essential Mineral bere dech svou nabídkou čtverců, které ve všech detailech vystihují přírodní krásu kamene.

Díky svému pevnému ochrannému povrchu z polyuretanu (TopClean), který usnadňuje čištění a péči o podlahu, vypadá I.D. Essential 30 velmi dobře i po delší době.
Takže si můžete být jisti, že Vaše podlaha vypadá stejně dobře i po letech používání.

  • Pevná a odolná podlahovina pro domácí a polokomerční použití
  • Autentická vyobrazení inspirovaná přírodními materiály
  • Teplý a tichý došlap
  • Povrch tvrzený vrstvou TopClean PUR pro snadné čištění
O výrobci

S více než 130 lety zkušeností a působením ve stovce zemí světa je společnost Tarkett světovou jedničkou v tvorbě podlahových řešení pro domácí i profesionální prostředí.  

Vytváření dokonalého zážitku z chůze po podlaze

Naše podlahy představují velmi reální příspěvek ke zlepšování kvality života každého, kdo žije, pracuje nebo se baví ve volném čase tam, kde jsou instalovány.

Naše podlahy inspirují, motivují a poskytují pohodlí, pohodu, bezpečnost a sebedůvěru společně  s kombinací praktických, smyslových a ekologických výhod – od snadné instalace a trvanlivých povrchů až po rozmanité barvy a vzory, bezpečnost a udržitelnost výroby.

Praktické výhody
Všechny naše podlahy se snadno instalují a jsou opatřeny unikátní povrchovou úpravou,díky které se snadno čistí a ošetřují a vydrží déle v dobrém stavu.

Smyslové výhody
Naše podlahy staví na první místo kvalitu života, kterou zlepšují širokou škálou barev, vzorů, příjemným pocitem pro nohy i vynikající akustickou izolací.   Představují ideální způsob, jak dát vašemu interiéru dotek vaší osobnosti.

Ekologické výhody
Neustále zlepšujeme náš vztah k životnímu prostředí.  Recyklujeme a opakovaně používáme co nejvíce materiálů a navrhujeme podlahy, které jsou bezpečné a přispívají k lepší kvalitě vzduchu v interiéru.

A díky našim jedinečným povrchovým úpravám spotřebují naše podlahy méně vody na umývání, a tím přispívají k zachování přírodních zdrojů.

Nejdůležitější čísla

  • Kolem 8600 zaměstnanců na celém světě
  • 28 výrobních závodů
  • 30 prodejních a marketingových společností
  • Prodeje ve více než 100 zemích
  • Každý den prodáme víc než 1 milion m2 podlahoviny