Statik SD

Staticky disipativní podlahová krytina v rolích
Popis produktu

Staticky disipativní podlahová krytina v rolích

Novoflor Extra STATIK SD se patří mezi heterogenní zátěžové podlahové krytiny LINO FATRA s tloušťkou nášlapné vrstvy 0,8 mm, která řadí podlahovinu do prostor s nejvyšším stupněm zátěže (tř. 34, 43).

Jedinečnou vlastností této podlahoviny je schopnost odvádět statický náboj, proto representuje skupinu staticky disipativních (antistatických) podlahových krytin a je určena pro aplikace, kde je vyžadováno antistatické provedení podlahy a zvýšení ochrany elektronických součástek a přístrojů před poškozením elektrickým výbojem.

Novoflor Extra STATIK SD sama o sobě splňuje požadavek EN 1081 pro staticky disipativní podlahoviny (vnitřní elektrický odpor <1.109 Ω), aby ale celá podlaha plnila funkci na 100 % je nutné dodržet celý systémem pokládky doporučený výrobcem (t.j. vodivé lepidlo, uzemňující měděné pásky, apod.) a také používat vhodné přípravky pro ošetřování a čistění.

Povrch podlahoviny opatřen inovovanou vrstvou vodivého polyuretanového laku a řada výborných technických parametrů podlahoviny, je tak doplněna o snadnou údržbu a nízké náklady na čištění.

Parametry Novoflor Extra STATIK SD

  • Celková tloušťka 2 mm.
  • Tloušťka nášlapné vrstvy 0,8 mm.
  • Šířka 1,5 m.
  • Délka návinu 12 bm.