Modular dílce

Marmoleum

Modular dílce

Nová a originální! Tato nová kolekce Marmoleum® Modular je kolekcí, která příjemně překvapí. Nabízíme vám 46 barev a designů, ze kterých můžete vytvořit inspirující podlahy, které bezvadně zapadnou do vašeho interiéru. Jsou zde čtyři nové rozměry dílců, od extra velkých (75×50), po malé (25×25). A mezi ně jsme vytvořili dvě odpovídající varianty (50×50) a (50×25), jež doplňují nabídku.

Kreativní svoboda
Kolekce Marmoleum® Modular vám nabízí možnost vytvořit podlahu podle vašeho výběru. Kolekce přímo vyzývá k hraní, kombinování a propojování tvarů, rozměrů a barev všech dílců, které se rozhodnete použít. Tímto způsobem může být vytvořen zcela nový koncept podlah, který překračuje hranice tradiční nabídky podlahových krytin, kde o výběru rozhoduje pouze design. Teď si můžete hrát s tvary, rozměry a formáty dílců a vytvořit podlahu, jakou si budete přát.

Tato kolekce linolea se prezentuje ve čtyřech samostatných tématech:

Hrajte si s odstíny – Shade
Hrajte si s barvami – Colour
Hrajte si s mramorováním – Marble
Hrajte si s liniemi – Lines

Hrajte si s odstíny
Kolekce dekorů se strukturou betonu v teplých i chladných šedých odstínech, doplněných černou a bílou. Odstíny jsou vytvořeny pro vzájemné kombinování a barevná řada je odstupňována jemnými odlišnostmi v barvách a odstínech, pro vytvoření realistických dekorů se vzhledem kamene a betonu. Dílec ve velikosti XL (75×50) cm umožňuje zdůraznit materiálové propojení kamene a břidlice.

Hrajte si s barvami
Módní kolekce pastelů stejně jako moderní mix barevných variant betonu a celé spektrum jasných teplých barev oživí každé prostředí. Barvy jsou srdcem kolekce a charakteristickým rysem, který je pro linoleum typický. Barvy mohou být využity jako ústřední motiv, akcent nebo jiný způsob vyjádření prostředí.

Play with Logo - Marmoleum Modular

Hrajte si s mramorováním
Klasické a moderní mramorované dekory, které byly vytvořeny pro vzájemné kombinování tak, aby dodaly vaší podlaze zvláštní rozměr. Oživte vaši podlahu tím, že zkombinujete vzrušující dekory mramoru, které k sobě ladí, stejně jako podlaha z opravdového kamene.