kolekce Tastes of Life

Chuť života
Popis produktu

Tastes of Life je kolekce podlah Barlinek ve své nejdesignovější verzi. Zahrnuje dřeviny dub a jasan v 21 odstínech, které odrážejí nejmódnější barvy sezóny.

Kolekce Tastes of Life je aktualizována každý rok a je tvořena tak, aby byla co nejvíce v souladu se současnými trendy. Letošní verze kolekce, čtvrtá doposud, obsahuje tři nové dekory – dub Biscuits Grande, hnědý dub Toffee Grande a jasan Lemon Sorbet Grande. Nové dekory mají jednolamelovou konstrukci, strukturu zdůrazněnou kartáčováním a jasně viditelné hrany. Mají továrně aplikován UV lak nebo přírodní oxidativní ochranný olej.

Křížová konstrukce podlahy je činí odolným vůči změnám teplot. Desky udržují stabilní rozměry – neprasknou ani se nezmenší v důsledku změn teploty a vlhkosti okolí. Jsou také ideální pro použití na podlahové vytápění.

Tastes of Life je kolekce 3-vrstvých dřevěných podlah, přičemž zvláštní důraz je kladen na styl. Cílem výrobce bylo vytvořit podlahy, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy, ale jsou také nadčasové a ozdobí váš interiér pro mnoho, mnoho let dopředu. Předchozí verze kolekce zaznamenaly pozitivní ohlas u architektů a odborníků v oboru dekorace interiéru, za což kolekce obdržela řadu ocenění včetně titulu Good design 2012.

stabilna konstrukcja                        ogrzewanie podłogowe

Stabilní konstrukce                     Vhodné pro podlahové vytápění

100% drewna                        czterostronna

100% dřevo                                    Zkosení na čtyřech stranách